Středočeský kraj




Česká republika Beroun 2 TJ Lokomotiva Beroun VacuShape: 1x Tyršova 85 26601 Beroun 2 info@lokomotivaberoun.cz http://www.lokomotivaberoun.cz +420 311 626 950
Česká republika Čáslav Studio Vitalita VacuShape: 1x Formanova 592 28601 Čáslav studiovitalita@gmail.com +420 773 679 080
Česká republika Kladno - Rozdělov Wellness Top VacuShape: 1x Vítězná (za Plusem) 2536 272 04 Kladno - Rozdělov info@wellnesstop.cz http://www.wellnesstop.cz +420 725 025 888
Česká republika Kolín Body studio Kolín VacuShape: 2x Karlovo náměstí 72 280 02 Kolín bsk@bodystudiokolin.cz http://www.bodystudiokolin.cz +420 605 853 131
Česká republika Kolín STUDIO MC Kolín VacuShape: 1x Jateční 801 280 02 Kolín studio-mc@seznam.cz +420 774 995 487
Česká republika Kolín Studio Energy VacuShape: 1x Masarykova 1049 280 00 Kolín informace@fitstudioENERGY.cz +420 775 390 541
Česká republika Mělník Rekondiční Studio P+R VacuShape: 2x Pod Vrchem 676 276 01 Mělník info@par-studio.cz http://www.par-studio.cz +420 725 977 351
Česká republika Měřín - Netvořice Vojenská zotavovna Měřín VacuShape: 1x Jablonná nad Vltavou 1 257 44 Měřín - Netvořice rezervace@me.vlrz.cz http://www.volareza.cz/vz-merin/ +420 973 222 418
Česká republika Mladá Boleslav FITPLACE Mladá Boleslav VacuShape: 3x U Stadionu 1232 293 01 Mladá Boleslav recepce.fitplace@seznam.cz http://www.fitplace.cz +420 736 483 673
Česká republika Poděbrady Studio Modelace Poděbrady VacuShape: 2x Husova 24 290 01 Poděbrady modelace.lazne@email.cz http://www.modelace.cz +420 776 230 055
Česká republika Příbram 8 Estetic Studio Příbram VacuShape: 1x Budovatelů 139 26101 Příbram 8 slaba.jan@seznam.cz +420 731 706 327
Česká republika Říčany Face Factory VacuShape: 1x Černokostelecká 616 251 01 Říčany info@facefactory.cz +420 605 432 000
Česká republika Sedlčany VacuShape Sedlčany VacuShape: 2x Růžová 118 264 01 Sedlčany vacushape-sedlcany@seznam.cz +420 774 055 916
Česká republika Uhlířské Janovice Sweet Time VacuShape: 1x Václavské náměstí 116 285 04 Uhlířské Janovice info@sweettime.cz +420 608 968 503
Česká republika Úvaly Studio Levandule VacuShape: 1x Smetanova 753 250 82 Úvaly studio-levandule@seznam.cz +420 720 020 224
Česká republika Velká Hraštice Salvo Dobříš VacuShape: 1x Velká Hraštice 175 262 03 Velká Hraštice info@salvopraha.cz http://www.salvopraha.cz +420 733 108 690
Česká republika Zvole u Prahy R-Centrum Zvole VacuShape: 1x J. Štulíka 12 252 45 Zvole u Prahy blazek.lenka@gmail.cz http://www.rcentrum.cz +420 602 545 989
 

Studios VacuShape