Historie

Od roku 1995, kdy firma Wellness profi s.r.o. Žďár nad Sázavou vznikla jako výhradní distributor anglické firmy Shapemster UK, si zajistila silné postavení na trhu, nejen v ČR a SR, ale i v Evropě a dalších zemí světa.

Firemní filozofií bylo nabídnout fungující vybavení do studií a center, které svojí činností zasahují do oblasti fitness a wellness. Program je zaměřen především na tvarování postavy, odstranění pomerančové kůže a na pevný a hezký zadek.

Od roku 2004 začala firma Wellness profi s.r.o. vyrábět vlastní podtlakový aerobní trenažér VacuShape, který kombinuje prokrvení a pohyb.

Technologie i trh se neustále vyvíjí a proto i my jsme v roce 2007 na trh uvedli nový model Comfort, který nahradil předchozí model Standard. V roce 2009 pak byla zahájena výroba modelu Beetle.

V roce 2019 převzala vývoj, výrobu a servis česká firma Vacu CZ s.r.o., která uvedla na trh v roce 2020 nový model  VacuShape pod obchodní značkou V4 infra. Stroj je jedinečný díky kombinaci podtlaku, přetlaku a infra.

Vývoj se nezastavil ani v těžké době a v roce 2022 byl představen zbrusu nový typ aerobního trenažéru VacuBike V21 Infra. Stroj který kombinuje podtlak, přetlak nebo infra s pohybem na horizontálním rotopedu.