O firmě

Wellness Profi, s.r.o.

Od roku 1995, kdy firma Wellness profi s.r.o. Žďár nad Sázavou vznikla jako výhradní distributor anglické firmy Shapemster UK, si zajistila silné postavení na trhu, nejen v ČR a SR, ale i v Evropě a dalších zemí světa.

Firemní filozofií je nabídnout fungující vybavení do studií a center, které svojí činností zasahují do oblasti fitness a wellness. Program je zaměřen především na tvarování postavy, odstranění pomerančové kůže a na pevný a hezký zadek.

Naše nabídka je zaměřena především na tvarování postavy a zdravé hubnutí. V této oblasti sledujeme vývoj ve světě a sami se na něm i podílíme. Od roku 2004 je firma Wellness profi s.r.o. výrobce vlastního přístroje VacuShape, který kombinuje prokrvení a pohyb.

Pro možnost osobního vyzkoušení je k dispozici plně funkční firemní studio ve Žďáře nad Sázavou.

Firma Wellness profi jako český výrobce přístroje VacuShape uvedla od dubna 2007 na trh model Comfort, který nahradil předchozí model Standard. V roce  2009 byla zahájena výroba modelu pro rok 2009/10 s označením Beetle.

 

Seznam studií VacuShape

Napsali o nás

Zapomeňte na diety, tvarujte postavu! Držet jednostranné drastické diety je naprostý nesmysl.

Více >>

Při výběru cvičení v zimních měsících je dobré vybírat především takový pohyb, díky němuž udržíte na uzdě tzv. depotní tuk.

Více >>