Středočeský kraj

Právě se nacházíte na rozcestníku fitness studií, která provozují cvičební stroj VacuShape v tomto kraji.

Vacuhape je revoluční aerobní stroj pro redukci pomerančové kůže a nežádoucího podkožního tuku.




Česká republika Beroun Studio Krásného Těla VacuShape: 2x Hněvkovského 388 266 01 Beroun studiokrasnehotela@seznam.cz http://www.studiokrasnehotela.cz +420 603 462 664
Česká republika Beroun 2 TJ Lokomotiva Beroun VacuShape: 1x Tyršova 85 26601 Beroun 2 info@lokomotivaberoun.cz http://www.lokomotivaberoun.cz +420 311 626 950
Česká republika Čáslav Studio Vitalita VacuShape: 1x Formanova 592 28601 Čáslav studiovitalita@gmail.com +420 773 679 080
Česká republika Doksy Fit & Relax studio VacuShape: 1x Luční 850 472 01 Doksy relaxdoksy@seznam.cz http://www.relaxdoksy.cz +420 723 209 568
Česká republika Kladno - Rozdělov Wellness Top VacuShape: 2x Vítězná (za Plusem) 2536 272 04 Kladno - Rozdělov info@wellnesstop.cz http://www.wellnesstop.cz +420 725 025 888
Česká republika Kolín Body studio Kolín VacuShape: 3x Karlovo náměstí 72 280 02 Kolín bsk@bodystudiokolin.cz http://www.bodystudiokolin.cz +420 723 711 992
Česká republika Kolín STUDIO MC Kolín VacuShape: 1x Jateční 801 280 02 Kolín studio-mc@seznam.cz +420 774 995 487
Česká republika Kolín Studio Energy VacuShape: 1x Masarykova 1049 280 00 Kolín informace@fitstudioENERGY.cz +420 775 390 541
Česká republika Kralupy nad Vltavou studio La-Ro v Kralupech nad Vltavou VacuShape: 2x Mostní 812 278 01 Kralupy nad Vltavou info@studiodream.cz http://www.la-ro.cz +420 722 724 432
Česká republika Mělník Rekondiční Studio P+R VacuShape: 2x Pod Vrchem 676 276 01 Mělník info@par-studio.cz http://www.par-studio.cz +420 725 977 351
Česká republika Měřín - Netvořice Vojenská zotavovna Měřín VacuShape: 1x Jablonná nad Vltavou 1 257 44 Měřín - Netvořice rezervace@me.vlrz.cz http://www.vzmerin.cz +420 973 222 418
Česká republika Milovice nad Labem Studio Daniela Milovice VacuShape: 1x Armádní 802 289 23 Milovice nad Labem info@studio-daniela.cz http://www.studio-daniela.cz +420 607 708 701
Česká republika Mladá Boleslav Fitko Sisa VacuShape: 0x U stadionu 1234 29301 Mladá Boleslav 773 169 053
Česká republika Mladá Boleslav La femme - studio modelace těla VacuShape: 1x Tř. V. Klementa 175 293 01 Mladá Boleslav info@modelacetela.cz http://www.modelacetela.cz +420 776 752 880
Česká republika Neratovice Studio Bailando VacuShape: 2x 28.října 1352 277 11 Neratovice bailando@studiobailando.cz http://www.studiobailando.cz +420 777 225 955
Česká republika Poděbrady Studio Modelace Poděbrady VacuShape: 1x Husova 24 290 01 Poděbrady modelace.lazne@email.cz http://www.modelace.cz +420 776 230 055
Česká republika Příbram 8 Estetic Studio Příbram VacuShape: 1x Budovatelů 139 26101 Příbram 8 slaba.jan@seznam.cz +420 731 706 327
Česká republika Říčany Face Factory VacuShape: 1x Černokostelecká 616 251 01 Říčany info@facefactory.cz http://www.facefactory.cz +420 605 432 000
Česká republika Sedlčany VacuShape Sedlčany VacuShape: 1x Církvičská 1 26401 Sedlčany vacushape-sedlcany@seznam.cz +420 776 588 982
Česká republika Stará Boleslav studio Vacufun VacuShape: 1x Šarochova 495/1 250 01 Stará Boleslav 73jana@seznam.cz http://www.vacufun.cz +420723282446
Česká republika Uhlířské Janovice Sweet Time VacuShape: 1x Václavské náměstí 116 285 04 Uhlířské Janovice info@sweettime.cz http://www.sweettime.cz +420 608 968 503
Česká republika Úvaly Studio Levandule VacuShape: 1x Smetanova 753 250 82 Úvaly studio-levandule@seznam.cz +420 720 020 224
Česká republika Velká Hraštice Salvo Dobříš VacuShape: 1x Velká Hraštice 128 262 03 Velká Hraštice info@salvopraha.cz http://www.salvopraha.cz +420 733 108 690
Česká republika Zvole u Prahy R-Centrum Zvole VacuShape: 1x J. Štulíka 12 252 45 Zvole u Prahy blazek.lenka@gmail.cz http://www.rcentrum.cz +420 602 545 989
 

Seznam studií VacuShape

Napsali o nás

Zapomeňte na diety, tvarujte postavu! Držet jednostranné drastické diety je naprostý nesmysl.

Více >>

Při výběru cvičení v zimních měsících je dobré vybírat především takový pohyb, díky němuž udržíte na uzdě tzv. depotní tuk.

Více >>