Zdravé hubnutí

Zdravé hubnutí díky stroji VacuShape

Zdravé hubnutí aneb očista Vašeho těla

Většina z nás to každoročně prožívá podobně – úderem prvního jarního dne nám definitivně dojde, že se sezóna plavek kvapem blíží a nás stále „zdobí“ nevzhledná celulitida či silnější stehna a zadeček. Máme tendenci, uchylovat se k radikálním řešením, a naše největší přání je co nejdříve a hlavně co nejrychleji zhubnout do plavek. Volíme tedy drastické diety, hladovky, jíme převážně ovoce a zeleninu, vynecháváme přílohy v domnění, že bude tak hubnutí co nejrychlejší. Jak ale vyzrát na zdravé hubnutí?

Věrný pomocník pro zdravé hubnutí – VacuShape

Jednorázové drastické diety nejsou správným řešením, často vedou akorát k problému v podobě jojo-efektu. Pro zdravé hubnutí je lepší zvolit zdánlivě pomalejší cestu, ve finále však mnohem efektivnější a zdravější pro Vaše tělo. Upravit jídelníček – nastavit si pravidelný přísun potravy 5x denně, kdy ve Vaší stravě budou převažovat bílkoviny a minimalizují se sacharidy a tuky. Ke správnému jídelníčku je potřeba upravit životosprávu – mít dostatek času na relax, odpočinek, spánek – a samozřejmě i zařadit minimálně 3x týdně sport, aby bylo Vaše hubnutí vyvážené a efektivní.

Ideální a věrný pomocník pro Vaše zdravé hubnutí je aerobní stroj VacuShape, který dokáže cíleně a efektivně spalovat tuk v problematických partiích. VacuShape kombinuje pohyb na běžeckém pásu s působením podtlaku na rizikové partie.

Z čeho se VacuShape skládá?

Zdravé hubnutí aneb buďte aktivní!

Hubněte zdravě

VacuShape se skládá z vakuové komory a běžeckého pásu. Vakuová komora je řízena pomocí softwaru, který je však během Vašeho cvičení již naprogramován a Vy se můžete plně soustředit na cvičení a zdravé hubnutí. K dispozici máte šest cvičebních programů. Každý funguje s různými stupni podtlaku, které jsou nastaveny tak, aby si každý mohl zvolit ten, který bude vyhovovat právě jemu. Více o Vacushape!

Běžecký pás je díky odpružení běžecké plochy velmi pohodlný a chůze se pro Vás stává naopak relaxační a příjemnou aktivitou. Pomocí dlaňových senzorů lze nepřetržitě monitorovat tepovou frekvenci, aby si byl klient jist, že se nachází v aerobní zóně a cvičení vedoucí ke zdravému hubnutí je pro něj tak co nejefektivnější.

Efektivní a zdravé hubnutí s VacuShape

Efektivní hubnutí díky aerobnímu stroji VacuShape

Hubněte efektivně s přístrojem VacuShape

Principem zdravého hubnutí s VacuShape je, že dojde k dokonalému prokrvení tukové tkáně, díky řízenému podtlaku ve vakuové kabině, kde cvičíte. Tento zvýšený přívod krve, výživy a kyslíku v dolní části těla při cvičení vede ke zvýšenému metabolismu tukové tkáně, buněčné činnosti a rychlejšímu spalování tuků.

Pro zdravé hubnutí je třeba skloubit vyváženou stravu, správnou životosprávu a samozřejmě vyvážený pohyb. Aerobní stroj VacuShape Vám pak Vaši snahu o shození přebytečných kil právě v oblastech břicha, boků, zadečku a stehen, může významně zefektivnit.