Jak rychle zhubnout do plavek

Autentické zachycení krásné postavy u moře díky vacushape

Krásná postava díky VacuShape!

Za dva měsíce odjíždíte na vysněnou dovolenou, musíte si zajistit hlídání, vyřídit pasy, cestovní pojištění a k tomu všemu Vám ještě onemocněla kolegyně a Vy máte práce nad hlavu? Už teď si říkáte, že nevíte jak to všechno stihnete? A aby toho nebylo málo, právě jste zjistila, že plavky, které jste měla minulé léto jsou už totálně out a musíte si nutně pořídit nové. V domnění, že koupě bude velice krátká záležitost, letíte v obědové pauze do osvědčeného obchodu. Plavky jsou krásné, co Vám ale kazí celkový dojem jsou silnější stehna, boky a zadeček. Musíte rychle zhubnout do plavek! Prostě přes všechen ten shon, jste ještě nestihla shodit všechna přebytečná kila, nasbíraná přes zimu.

Rychle zhubnout do plavek pomocí VacuShape!

Svět se přeci nehroutí! Upravíte jídelníček, 3x týdně si zasportujete a za dva měsíce bude zase jako jako laňka a rychle zhubnete do Vašich vytoužených plavek! Díky aerobnímu stroji VacuShape, který dokáže cíleně a efektivně spalovat tuk v problematických partiích, dokážete přebytečná kila shodit zdravěji a rychleji než kdybyste trávila svůj čas na obyčejném běžeckém pásu! Pro Vaše tělo je zdravé hubnutí velice důležité, proto ho nepodceňujte.

VacuShape prošel dlouhodobým testováním na několika skupinách lidí různých věkových kategorií, různých úrovní fyzické zdatnosti a procent tělesného tuku. Výsledky testů jasně ukázaly, že se výdej energie za pomocí snížení atmosférickém tlaku, výrazně zvyšuje. Výdej energie se zvyšuje až o 50 % ve srovnání s aerobním cvičením bez použití vakua. Tuk se začíná spalovat za kratší dobu a únava svalů není pozorovatelná tak brzy, protože kyselina mléčná, která se vyvíjí ve svalech při námaze, se odstraňuje a metabolizuje mnohem rychleji.

VacuShape je vhodný nejen pro jakoukoli věkovou kategorii, většina z nás totiž potřebuje rychle zhubnout do plavek, ale je vhodný i pro sportovce, kteří potřebují rychlejší regeneraci svalů. Dámy a mladé slečny, již nebudou muset řešit jak mít hezký zadeček a budou psychicky i fyzicky vyrovnané.

Aerobní stroj vacushape aneb jak rychle zhubnout do plavek?

Rychlé zhubnutí díky VacuShape

Jak se správně stravovat, abyste rychle zhubli do plavek?

Pokud chcete rychle zhubnout do plavek, je potřeba začít se správně stravovat. VacuShape to sám nezvládne, musíte mu jít naproti a pomoci mu! Zapomeňte tedy na nejrůznější pochutiny jako je čokoláda, zákusky, zmrzliny a nejrůznější tučná jídla od svíčkové začínaje a fastfoodama konče.

Zaměřte se speciálně na bílkovinná jídla. Ve Vašem jídelníčku by měly převažovat nízkotučné a polotučné tvarohy, kuřecí a krůtí maso, ryby a zelenina. Převážně ryby by měly mít pevné místo ve Vašem jídelníčku. Rybí maso obsahuje více živin, než kterékoliv jiné. Obsahují významnou dávku bílkovin, různé vitaminy, vzácný jód, rybí tuk a mnoho dalšího. Jezte proto rybí maso 2-3 týdně. V zelenině se vůbec omezovat nemusíte. Zelenina obsahuje mnoho vody a dodává nám tak pocit sytosti, nemluvě o množství vitamínů, které obsahuje.

Přidejte další sport k vacushape a rychle zhubnete do plavek!

Buďte celoročně aktivní s pomocí vacushape!

Přidejte i další sport k VacuShape

Aby jste rychle zhubli do plavek, je vhodné cvičení s VacuShape před začátkem doplnit o 15 minut běhu na normálním pásu, kdy se tělo ještě více zahřeje a tzv. je lépe nastartováno na spalování tuků a Vy máte tak větší šanci rychle zhubnout do plavek. Spalovat tuky totiž začínáme zhruba po 20-30 minutách aktivního sportu. Aspoň jednou týdně si dopřejte hodinku plavání, kdy se celé tělo zrelaxuje, protáhne a nabere nové síly.

Pokud zkombinujete zdravou a vyváženou stravu s cvičením na VacuShape a relaxací v podobě plavání či sauny, nemusíte se bát, že pro Vás bude dovolená v plavkách noční můrou. Naopak! Na pláži budete zářit a sklízet obdiv! Nebudete již muset na rozdíl od ostatních řešit problém jak rychle zhubnout do plavek! Navíc díky posílené mysli zvládne lehce vyřešit kdejaký problém! Neváhejte tedy a zkuste si vyzkoušet i Vy aerobní stroj VacuShape!